post

Ankara lokasyonunda yer alan Etimesgut ilçesi öğrenci potansiyeli olarak da oldukça yüksek seviyelerdedir. Buradaki öğrencilerinde gerek okul dersleri gerek ileri ki dönemlerdeki kariyer planları için iyi birer eğitim almak istemektedirler. Bunun için de dershanelerle ilgili çeşitli araştırmalar yapmaktadırlar. Dershanelerin sunduğu imkânları karşılaştırarak en iyisi seçmek için uğraşmaktadırlar. Biroldukça dershane kaynak kitapları verir, öğretmenleri derse girer anlatır ve gider, etüt için haftalarca yer bulamama gibi sorunlarla da karşı karşıya kalırlar. Bunun tip dershaneler öğrenciye yarardan çok süre kaybı yaratmaktadır. Odtülüler Dershanesi bünyesinde yer alan Etimesgut Dershane sizlere farklı bir eğitim sağlamaktadır. Dershanemizin sizlere psikolojik durumunuzdan maddi açıya kadar bir oldukça mevzuda destek sağlamaktadır. Bu tarz şeylerin neler bulunduğunu sıralayacak olursak;

imtihan süreçlerindeki kaygılarınız için, rehberlik servislerimiz sizlerle tertipli olarak mesaj halindedir.
Sınıflardaki kalabalık nüfus ve yeterli süre ayrılamamasına karşılık olarak sınıflarımızı 10 ile 12 içinde sınırlandırdık. Böylece sizlere ayrılan süre artmaktadır.
Öğretmenlerimiz, derslerin haricinde teneffüs zamanları da dâhil olmak üzere sizlerle özel olarak ilgilenmektedirler.
Öğrencilerin yerleştirildiği sınıflar, öğrencilerin öğrenme hızlarına nazaran oluşturulmaktadır.
Güncel konu anlatımlı kitaplarımız ve özgün sorulara sahip test kitaplarımız mevcuttur. Böylece rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.
Aylık olarak düzenlenen tecrübe etme sınavları ve imtihan dönemlerinde ise haftalık olarak devam eden sınav takvimi bulunmaktadır.
İstediğiniz zamanda beklemeden sınırsız etüt imkânından yararlanma şansına sahipsiniz.
Anlaşılmayan derslerle ilgili olarak; Etimesgut Dershane öğrencileri için ek ders olanakları sunmaktadır. Böylece mevzu tekrarları yapılarak mevzular pekişmiş ve öğrenilmiş olmaktadır.
Öğrencilerimiz kendilerinde bulunan potansiyellerini çıkartmaları ve öğrenmeyi zevkli hale getirebilmeleri için koçluk eğitimi verilmektedir. Bu sistemde öğrencilere uygun programlar oluşturulmaktadır.
Öğrendiği bilgilerin kalıcı olmasını her öğrenci arzu etmektedir. Bunun için Etimesgut Dershane böyle öğrencileri için çeşitli bellek teknikleri öğretmektedir. Bu teknikle öğrenilen hiçbir şey unutulmamaktadır. Böylece sınavlarda büyük bir kolaylık sağlamaktadır.
Dershanemizde tam gün, hafta sonları ve hafta içi olarak çeşitli gruplar yer almıştır.
Öğrenciye bu kadar çok fırsat sunan dershanemiz velileri de düşünerek onlar içinde çeşitli ödeme seçenekleri sunmaktadır.
Odtülüler Dershanemizin Etimesgut Dershane şubemiz de sizlere böyle altın fırsatlar sunulurken siz hala neyi düşünüyorsunuz? Hem sizin bütçeniz bununla beraber öğrencinizin güzel yarınları için bizler buradayız. Peki ya siz?