post

Bir dershaneden beklediğinizden fazlasını sizlere ve ailenize sunmaktayız. Etimesgut Bağlıcadaki dershaneler içerisinde odtülüler farkını ortaya koymaktayız. Verdiğimiz eğitimin kalitesi ile fark yaratarak yıllardır yolumuza devam etmekteyiz. Nasıl bir hizmet aradığınızı tam olarak bilemeyebiliriz. Ancak sizlerin ihtiyaçlarınızın bir kısmına cevap verebiliriz. Şöyle ki dershanemizde 12 kişilik sınıflar bulunmaktadır. Derslerinize alanında uzman, tecrübeli öğretmenler girmektedir. Derste çeşitli yöntemler kullanarak dersi herkese yönelik olarak anlatmaktadırlar. Ders sonunda tekrar yapılmaktadır. Ayıca soru cevap yapılarak konunun ne kadarının anlaşıldığına bakılır. Anlaşılmayan noktalar için de ek dersler konulmaktadır. Böylece hiçbir konu eksik kalmaz. Konu eksik kaldığında diğer konularla bağlantısı olmamaktadır. Bu da öğrenciyi zamanla sıkıntıya sokmaktadır. Bunu ortadan kaldırmak için ek dersler konulur.

Koçluk sistemini aktif olarak uygulamaktayız. Bu sistemde öğrencilerimize çalışma programları yapmaktayız. Bu programlar ile düzenli ve sistemli ders çalışmayı öğrenmektesiniz. Zamanla başarınızda yükselecektir. Etimesgut bağlıcadaki dershaneler birbirinden farklıdır. Hepsinde bu hizmetler bulunmamaktadır. Odtülüler dershanesi tam da bu noktada farkını ortaya koymaktadır.

Dershane olarak öğrencilerin motivasyonu için rehberlik servisleri etkili bir çalışma yapmaktadır. Bu serviste öğrencilerle tek tek görüşmeler yapılarak psikolojik olarak neler yapacakları konusunda sizlere destek verilecektir.

Her ay deneme sınavı olmaktasınız. Bu sınavlar ile birlikte öğrendiklerinizi ölçme olanağı elde edersiniz. Sonuçlarını da öğretmenlerinizle değerlendirirsiniz. Böylece eksikliklerinizi daha net görürsünüz. Tamamlamanız içinde çalışma programlarınıza eklemeler yapılmaktadır. En kısa sürede eksikliğinizi gidermeniz için destek sağlanmaktadır.

Etimesgut bağlıcadaki dershaneler semt olarak da iyi bir mevkii de bulunmaktadırlar. Bu da fiyatlarını etkilemektedir. Kimisi oldukça yüksek fiyatlar istemektedir. Fakat odtülüler her konuda olduğu gibi fiyatları konusunda da sizleri şaşırtmaktadır.

Öğrencilerin durumlarını merak eden aileler için veli bilgilendirme sistemimiz bulunmaktadır. Bu sistem içerisinde deneme sınav sonuçları, devamsızlıkları, dönem içerisindeki ilerlemeleri kaydedilmektedir. Böylece veliler istedikleri her an öğrencilerinin durumlarını kontrol etme olasılığı bulunmaktadır. Tam gün eğitim verilmekte olup hafıza teknikleri öğretilmektedir. Bu teknik ile birlikte öğrendiğiniz bilgiler kalıcı hale gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir